Du är här

Provledare

Här hittar du Östras provledare för jaktprov. Ta chansen och anordna ett särskilt prov. Kontakta någon av avdelningens domare och provledare för träningstips och prov.

Provledare

Aldor Agneta, Lidingö 076-790 45 10 agneta@aldor.nu

Aldor Frida 076-138 98 88 frida.aldor@gmail.com

Cummings Pär-Lars, Upplands Väsby 070-770-70-60 plc.cummings@gmail.com

Ekenbäck Per, Bromma 070-660 70 38 per@ekenback.se

Eklund Magnus, Järfälla 070-723 22 52 eklund.josh@gmail.com

Fredriksson Maria, Nyköping 072-703 53 08 wretstugan@gmail.com

Lindfors Ingela, Elsarby 073-908 08 40 alarangens@outlook.com

Lundqvist Roger, Ösmo 070-982 52 55 roger.lundqvist@fmv.se

Olebjörk Karin, Järna 070-777 44 74 karin@olebjork.se

Pettersson Kristina, Jönåker 070-600 66 99 kp.legvet@telia

Rönnberg Anette, Hallstavik 070-308 90 13 anette.ronnberg@draghundsport.se

Savela Lasse, Julita 073 8280757  savelalasse@gmail.com

Tall Christina, Enköping, 070-575 48 00 tallhansta@gmail.com

Thulin Helena, Vattholma 0734-10 86 60 helena@solvallens.se

Vesterlund Ellen, Bålsta 070-621 00 92 ellen.vesterlund@hotmail.com

Walsh Helen, Ösmo 076-876 95 22  hirvas1@gmail.com

Wrede Casimir, Stockholm 070-865 36 00 cawrede@cawrede.se